SCSCLUB Strona Główna SCSCLUB
Szczecineckie Forum Motoryzacyjne

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
ZLOT- V RUNDA GRAND PRIX POLSKI 1/4 MILI
Autor Wiadomość
Paola 
Administrator
Paola

Moje auto: Opel Astra GTC
Dołączyła: 02 Cze 2013
Skąd: Szczecinek
Wysłany: 2015-08-25, 12:24   

Zapraszamy do udziału w konkursie facebookowym w którym do wygrania ZESTAW KIBICA widoczny na zdjęciu. Zapraszamy do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/491813664310720/

_________________

 
     
Paola 
Administrator
Paola

Moje auto: Opel Astra GTC
Dołączyła: 02 Cze 2013
Skąd: Szczecinek
Wysłany: 2015-08-26, 07:26   

Firma FMIC.EU Performance - największa w Polsce oferta części do układów turbo i kompresora.
Ogromny wybór łączników silikonowych i intercoolerów, którym zaufali drużynowi, jak i indywidualni driftingowi mistrzowie Polski, m.in. Paweł Trela (2011), Bartosz Stolarski (2007, 2013), Maciej Bochenek (2010, 2012).
W oparciu o części z WWW.FMIC.PL zbudowany jest także drugi pod względem mocy dragster w Polsce - nasz blisko 1500 konny Opel "Tsunami" Calibra.
www.facebook.com/FMICPL
Firma FMIC.PL współpracuje i pomaga nam już od kilku lat oraz jest to jedyna firma, która objęła sponsoringiem cały cykl Grand Prix Polski 1/4 Mili ! Serdecznie dziękujemy ! :-)

_________________

 
     
Paola 
Administrator
Paola

Moje auto: Opel Astra GTC
Dołączyła: 02 Cze 2013
Skąd: Szczecinek
Wysłany: 2015-08-26, 11:08   

Lista dotychczas zapisanych aut oraz motocykli.
Link do formularza zgłoszeniowego: http://www.scsclub.pl/grand_prix/?page_id=17
Czasu coraz mniej !


_________________

 
     
Paola 
Administrator
Paola

Moje auto: Opel Astra GTC
Dołączyła: 02 Cze 2013
Skąd: Szczecinek
Wysłany: 2015-08-26, 18:38   

### !!! APELUJEMY !!! ###
Na całym terenie ZLOT+ V RUNDA GRAND PRIX POLSKI 1/4 MILI obowiązuje ograniczenie prędkości do 20 km/h. NAKAZUJĘ SIĘ zachowanie szczególnej ostrożności oraz bezwzględny zakaz niebezpiecznych manewrów (tzw. palenie gumy, jazda poślizgami itp.).
Nie przestrzeganie tych zasad spowoduje wydalenie przez ochronę z terenu eventu !!!

_________________

 
     
Paola 
Administrator
Paola

Moje auto: Opel Astra GTC
Dołączyła: 02 Cze 2013
Skąd: Szczecinek
Wysłany: 2015-08-27, 17:05   

Po raz kolejny organizację naszego eventu wspiera firma Woseba!

WOSEBA® Sp. z o.o. jest palarnią oferującą szeroki asortyment najwyższej jakości kaw ziarnistych, mielonych oraz instant. Powstaliśmy w 1991 roku, siedziba firmy mieści się w Odolanowie w województwie wielkopolskim.
Naszym celem jest oferowanie na Polskim rynku najwyższej jakości kaw. Nowoczesny proces technologiczny, import najlepszych surowców z Ameryki Południowej, Środkowej i Azji, wieloletnie doświadczenie, oraz przywiązanie do tradycji pozwalają nam tworzyć wyjątkową kawę zarówno w aromacie jak i smaku.
Również na ZLOT+ V RUNDA GRAND PRIX POLSKI 1/4 MILI będziecie mieli okazję skosztować naszej wyśmienitej kawy ! Zapraszamy do naszego stoiska degustacyjnego

Zapraszamy na stronę internetową http://kawazmleczkiem.pl/ oraz fanpage https://www.facebook.com/kawazmleczkiem


_________________

 
     
Paola 
Administrator
Paola

Moje auto: Opel Astra GTC
Dołączyła: 02 Cze 2013
Skąd: Szczecinek
Wysłany: 2015-08-31, 07:17   

Firma ENEOS Motor Oil Polska ufundowała atrakcyjne nagrody dla zawodników rywalizujących podczas ZLOT+ V RUNDA GRAND PRIX POLSKI 1/4 MILI
Marka ENEOS od wielu lat funkcjonuje w świecie sportów motorowych. Jest pierwszą japońską firmą zajmującą się rafinacją produktów ropopochodnych, dostarczającą oleje do samochodów wyścigowych i rajdowych. Przed każdym, kolejnym wyścigiem, każda walcząca o zwycięstwo drużyna, każdy zawodnik skupia się przede wszystkim na ciągłych ulepszeniach, podobnie jest z firmą ENEOS. Zawrotne tempo opracowywania przełomowych technologii zawsze będzie wymuszało pokonywanie ograniczeń, a ENEOS będzie ewoluował dopóty, dopóki będzie trwała walka o coraz doskonalsze rozwiązania.
Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą na http://www.eneosoil.pl/

_________________

 
     
Paola 
Administrator
Paola

Moje auto: Opel Astra GTC
Dołączyła: 02 Cze 2013
Skąd: Szczecinek
Wysłany: 2015-09-01, 08:28   

Przygotowania do ZLOT+ V RUNDA GRAND PRIX POLSKI 1/4 MILI idą pełną parą, a tymczasem z przyjemnością prezentujemy zaprzyjaźnioną firmę, która po raz kolejny postanowiła wesprzeć nas w organizacji eventu.
PremiumShine Detailing: detailing i kosmetyka samochodowa.

"Panie, nówka od dziadka z Niemiec" - słowa te można usłyszeć na każdej giełdzie samochodowej. Kojarzą się oczywiście nader wszystko z ociekającymi tłustym "plakiem" pojazdami z fikcyjnym przebiegiem i wątpliwą historią.

Czy dziś każde zadbane auto musi być odpicowane tylko "na sprzedaż"? Na szczęście nie! Prawdziwi fani motoryzacji, którzy szanują swoje pojazdy wychodzą naprzeciw tej tendencji i walczą z tego typu stereotypami.

Błyszczący lakier bez rys, zadbana tapicerka i wszystkie elementy deski rozdzielczej. Car detailing to mówiąc w skrócie - proces mający na celu doprowadzenie i utrzymanie pojazdu w jak najlepszym stanie wizualnym. Dzięki temu wydłużamy żywotność pojazdu oraz podnosimy jego wartość rynkową.

O własnej satysfakcji nie trzeba wspominać, bo chyba każdy z nas najlepiej czuje się w estetycznym i zadbanym aucie, prawda?
A dla amatorów dbania o auta w domowym zaciszu zapraszamy na nasze stoisko – znajdziecie u nas jak zawsze szeroki asortyment najlepszych kosmetyków do pielęgnacji Waszych aut. Zapraszamy!

Zapraszamy na fanpage naszego partnera: https://www.facebook.com/PremiumShinepl
stronę internetową: http://www.premiumshine.pl/
oraz bezpośrednio do siedzimy firmy przy ulicy Garczyńskiego 4 w Pile
Kontakt: biuro@premiumshine.pl
Tel:660-320-065

Dziękujemy za wsparcie!


_________________

 
     
Pevo 
Mega udzielacz


Moje auto: old opelx3, quattro w domu musi być
Pomógł: 6 razy
Wiek: 45
Dołączył: 24 Lut 2007
Skąd: Szczecinek
Wysłany: 2015-09-01, 15:00   

Oficjalny plakat z naszymi sponsorami:
 
 
     
Paola 
Administrator
Paola

Moje auto: Opel Astra GTC
Dołączyła: 02 Cze 2013
Skąd: Szczecinek
Wysłany: 2015-09-02, 19:49   

I oto nasz kolejny stały sponsor:
" KAMA " HURTOWNIA FRYZJERSKO-KOSMETYCZNA
Pełne zaplecze zatowarowania sklepów , salonów kosmetycznych i fryzjerskich.
ul.ul.28-Lutego 14
78-400 Szczecinek
tel: 0531 991 994
kama.hurtownia@wp.pl
www.kama-hurtownia.pl
https://www.facebook.com/...30;/info…

_________________

 
     
Paola 
Administrator
Paola

Moje auto: Opel Astra GTC
Dołączyła: 02 Cze 2013
Skąd: Szczecinek
Wysłany: 2015-09-03, 13:03   

Aktualna lista zarejestrowanych aut oraz motocykli.
Rejestracja trwa: http://www.scsclub.pl/grand_prix/?page_id=17


_________________

 
     
maciek wiórek 
Mega udzielacz
macko

Moje auto: Honda CRV, Vw Polo 6R
Pomógł: 3 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Paź 2007
Skąd: szczecinek
Wysłany: 2015-09-04, 07:29   

 Wspierają nas również leśnicy, a dokładniej Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinku. Podczas zlotu w dniu 13 września na telebimie zobaczycie filmiki prezentujące bezpieczne zachowanie w lesie i dbałość o czystość w nim.
 Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinku jest jedną z siedemnastu dyrekcji powołanych na mocy ustawy o lasach z dnia 28 września 1991r. (tekst jednolity Dz.U. z 2011 r. Nr 12, poz. 59 z późn. zm.), wchodzących w skład Państwowego Gospodarstwa Leśnego Lasy Państwowe.
Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinku prowadzi nadzór nad działalnością 30 nadleśnictw (podzielonych na 408 leśnictw) oraz 1 Zespół Składnic Lasów Państwowych. Przeciętna wielkość nadleśnictwa wynosi 21 tys. ha.
 Swoim zasięgiem obejmuje 631 tys. ha gruntów Skarbu Państwa zarządzanych przez Lasy Państwowe, 57,7 % powierzchni leży w województwie zachodniopomorskim, 42,2 % w pomorskim oraz 0,1% w wielkopolskim.

_________________
Suzuki/Audi/VW/Opel
Nie sztuką jest mieć nowe auto, sztuką jest wsadzić całe serce w stary, by wyglądał jak nowy ;-0))
 
 
     
Paola 
Administrator
Paola

Moje auto: Opel Astra GTC
Dołączyła: 02 Cze 2013
Skąd: Szczecinek
Wysłany: 2015-09-04, 18:36   

### !!! UWAGA ZAWODNICY !!! ###
Przypominamy, że każdy zawodnik biorący udział w wyścigu na 1/4 mili ma OBOWIĄZEK używać kask na trasie wyścigu.

_________________

 
     
Paola 
Administrator
Paola

Moje auto: Opel Astra GTC
Dołączyła: 02 Cze 2013
Skąd: Szczecinek
Wysłany: 2015-09-05, 11:34   

Jedną z atrakcji będzie mobilna hamownia 4x4 z której będziecie mogli skorzystać podczas imprezy by poznać prawdziwa moc swojego auta.
Koszt pomiaru za jedną oś to 50zł , 4x4 100zł.

http://www.agma-tuning.pl/
tel. 0 660 420 741


_________________

 
     
Pevo 
Mega udzielacz


Moje auto: old opelx3, quattro w domu musi być
Pomógł: 6 razy
Wiek: 45
Dołączył: 24 Lut 2007
Skąd: Szczecinek
Wysłany: 2015-09-08, 08:57   

Jednym z lokalnych sponsorów imprezy , juz po raz kolejny, będzie firma
GoldenTech Grzegorz Kuliniak ze Szczecinka.
Firma zajmuje sie:
diagnostyka komputerowa
Diagnozowanie stanu pojazdu na podstawie odczytu informacji z jego komputera. Pozwala to na precyzyjne określenie podzepołów, które działają w sposób nieprawidłowy.

chiptuning elektroniczny
Optymalizacja oprogramowania (sterownika) ECU silnika w celu zwiększenia jego mocy i momentu obrotowego przy jednczesnym zmniejszeniu zużycia paliwa.

regeneracja turbosprężarek
Profesjonalna regenracja turbosprężarek do wszystkich rodzajów silników. Proces regenracji wykonywany jest zgodnie z założeniami producenta.

elektronika i elektryka
Diagnostyka oraz naprawa elektroniki i elektromechaniki samochodów, odczyt i kasowanie usterek, regulacje i adaptacje, montaż zabezpieczeń i systemów CarAudio.

Grzegorz Kuliniak
e-mail: biuro@goldentech.eu • tel.: 0 662 946 447

Adres korespondencyjny:
GoldenTech Grzegorz Kuliniak
78-400 Szczecinek • ul. Krajobrazowa 4
NIP: 673-160-27-22 • Regon: 331414610

Zapraszamy na strone sponsora oraz fanapages na FB
http://www.goldentech.eu/
GoldenTech Grzegorz Kuliniak
 
 
     
Paola 
Administrator
Paola

Moje auto: Opel Astra GTC
Dołączyła: 02 Cze 2013
Skąd: Szczecinek
Wysłany: 2015-09-08, 18:34   

Po raz kolejny ekipa sick-stickers.pl odwiedzi nasz zlot ze swoim stoiskiem i ufunduje nagrody na SHOW&SHINE.
SICK-STICKERS.pl to firma zajmująca się sprzedażą naklejek, koszulek, breloków i innych gadżetów motoryzacyjnych.
W dniu zlot czekają na Was duże rabaty i ciekawe promocje przy stoisku.
Zainteresowanych ofertą zapraszamy na stronę internetową oraz fanpage:
www.sick-stickers.pl
sick-stickers.pl
Sick-Stickers.pl - Najlepsze naklejki w najlepszych cenach! - sick-stickers.pl

_________________

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Support forum phpbb by phpBB Assistant
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 12