Moje auto: Suka 2.0d Pro Pomógł: 1 raz Wiek: 47 Dołączył: 27 Lut 2007 Skąd: Szczecinek
Wysłany: 2010-09-02, 20:06 IV Rajd Jesieni-30 Październik 2010
Stowarzyszenie 4x4-Szczecinek już dziś zaprasza na IV rajd jesieni.
Jak zwykle dużo błota i jeszcze więcej trawersów
A więc tak 3 klasy
Wyczyn-auta bez wciągarek(koła nie istotne)
EX-Elektryk -Auta z wciągarkami elektrycznymi (max 3)
EX-Mechamik -Auta z przynajmniej 1 wciągarką mechaniczną (max 2 elektryki)
Quad-tylko EX
Wpisowe 200zł
Przedpłata 100zł na konto po zgłoszeniu na pablo426@interia.pl
Za to macie:
-Ubezpieczenie na 10000zł
-Jazda na maxa
-Teren urozmaicony
-Parada przez miasto
-Impreza na koniec
-puchary i nagrody dla najlepszych
-mega towarzystwo
-itd.
Start godzina 9:00
Koniec 17:00
Wyniki max 19:00
od godziny 16 Katering
Około 40 pieczątek i 3 OS na klasę
Miejsca noclegowe podam jutro
Każda załoga otrzyma pamiątkową koszulkę ,oczywiście dyplom ,puchary 3 miejsca i jeszcze coś od sponsorów ale tego nie zdradze
Liczba miejsc ograniczona do 30 w klasie.
Pozdro
Moje auto: Suka 2.0d Pro Pomógł: 1 raz Wiek: 47 Dołączył: 27 Lut 2007 Skąd: Szczecinek
Wysłany: 2010-11-01, 12:03
Ze strony Stowarzyszenia "4x4-Szczecinek" pragnę podziękować STOWARZYSZENIU PROMOCJI SPORTOW MOTOROWYCH SCS za nagrodę pieniężną dla najlepszego (jak to Pevo powiedział) harcorowca na naszym rajdzie
W/w nagrodę otrzymał samochód Mercedes G 4.4V8 nr. rej. ZKO 24SC
Jeszcze raz wielkie dzięki
Moje auto: Suka 2.0d Pro Pomógł: 1 raz Wiek: 47 Dołączył: 27 Lut 2007 Skąd: Szczecinek
Wysłany: 2010-11-08, 20:54
Podaje wyniki
Ze względu na małą czytelność kart mogą być pomyłki w nazwiskach sory prosiłem o czytelne wypisywanie:
Nagroda Specjalna od Stowarzyszenia Promocji Sportów Motorowych SCSCLUB Szczecinek dla załogi nr.40 Sebastian Matyszczuk Marek "koperta"
WYNIKI
KLASA WYCZYN
1-Rafał Letki Piotr Letki –kpl.
2-Tomasz Zawistowski Darek Dukiel (A.A.)-kpl.
3-Piotr Mąkosa Rafał Kacak-kpl.
4-Sylwester Cieplak Rafał Witka-kpl.
5-Piotr Pietrucha Marek Faluta-kpl.
6-Zbigniew Haciło Andrzej Kostański-kpl.
7-Grzegorz Majda Dominik Majda-kpl.
8-Andrzej Gembiak Marcin Cerajewski-30p.
9-Andrzej Kacała Leszek Rodzik-28p.
10-Krzysztof Kieres Michał Kieres-27p.
11-Adam Błażejewicz Konrad Gejza-22p.
12-Wojciech Koperkiewicz Marek Pawlikowski-19p.
13-Miszewski Sławomir Wojciech Krawiec-18p.
14-Zbigniew Kamiński Jakub Kamiński-17p.
14-Grzegorz Matejko Arkadiusz Kadysz-17p.
15-Paweł Sieruga Katarzyna Kostecka-16p.
15-Kamil Wolicki Wojciech Kurpiel-16p.
16-Krzysztof Łysko Krzysztof Boderek-14p.
16-Radosław Nagórski Piotr Skowyra-14p.
17-Andrzej Kaczewski Jakub Kaczewski-13p.
18-Adam Fiszka Tomasz Fiszka-12p.
19-Krzysztof Raducha Rafał Sikora-11p.
20-Marek Cie….. Tomasz Cie….-6p.
21-Artur Woźniak Łukasz Ostrowski-5p.
22-Piotr Orłowski Jacek Ragus-1p.
22-Grzegorz Fujarski Przemek Nowocień-1p.
Dale miejsc nie piszę bo nie mam kart-sory trzeba oddawać karty
Ex-elektryk
1-Arek Szamszon Jakub Krysa-27+OS
2-Skrzypczyński Remigiusz Adam Stańczak-23p.
3-Grzegorz Aleksandrowicz Maciej Aleksandrowicz-12p.
4-Zdzisław Pabisiak Grzegorz Grabowski-10p.
Ex-Mechanik
1-Sebastian Matyszczuk Marek-29+OS
2-Marcin Lisiński Błażej-29+OS
3-Arkadiusz Urban Sebastian Jaskot-24+OS
4-Kamil Wachowicz Krzysztof Wachowicz-19p.
5-Daniel Kapłon Arkadiusz Bielicki-11p.
6-Kwiatkowski Roman Marcin Hnatek-5p.
7-Przemysław Sokół Jerzy Sokół-1p.
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach