SCSCLUB Strona Główna SCSCLUB
Szczecineckie Forum Motoryzacyjne

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Pevo
2008-11-05, 14:37
ZLOT NA ZAKONCZENIE SEZONU 2008
Autor Wiadomość
Sosen 
Driftmaniac / SQUAD
www.wyjebane.pl


Moje auto: raz małe raz duże :)
Pomógł: 8 razy
Wiek: 46
Dołączył: 22 Lut 2007
Skąd: Szczecinek
Wysłany: 2008-10-20, 23:26   

Hehehe dobre Zico ;-)
Tak jest, podziękowania dla Tadka za tekst i jeszcze większe dla Sława za akcję.
Pozdro
Sosen
 
 
     
peter5000 
Nowy
bmw power

Moje auto: bmw e36
Wiek: 42
Dołączył: 27 Wrz 2008
Skąd: jastrowie
Wysłany: 2008-11-02, 21:08   

Witam serdecznie uczestników forum dyskusyjnego któryh- zanim kolejny raz zostanie mój post usuniety[chociaż niewiem czemu bo takie forum jest poto żeby wyrażać na nim swoje opinie) pragne powiedzieć że,byłem na ładnych kilku zlotach tego typu i musze coś powiedzieć na temat i tego zjazdu maniaków TUNINGU.OTÓŻ PROPONOWAŁ BYM TROCHE WIĘCEJ DYSCYPLINY BO PANUJE OGÓLNA SAMOWOLKA(ludzie robią co chcą a niewyżyci szczeniacy szaleją między tymi ludzmi-mi prawie po nogach przejechał jakiś pijany ciołek kładem który palił gume między ludzmi),DRUGA SPRAWA TO TO ŻE MANIACY TUNINGU DO KTÓRYCH I JA SIE ZALICZAM NIE MAJĄ POLA DO POPISU- POWINIEN BYĆ WYZNACZONY KAWAŁEK PASA DLA TYCH LUDZI ŻEBY MOGLI USTAWIĆ SIE W RZĘDZIE I POKAZAĆ SWOJE WSPANIAŁE MASZYNY W ŚRODKU,POD MASKĄ I NA ZEWNĄTRZ A NIE PARKOWAĆ TAM GDZIE WSZYSCY LUDZIE MIĘDZY SAMOCHODAMI SERYJNYMI. SORY ŻE PISZE TO AKURAT TUTAJ ,ALE MAM NADZIEJE ŻE KTOŚ Z ORGANIZATORÓW WEŹMIE SIE ZA TO I ZROBIĄ Z TYM POŻĄDEK BO JEŚLI TO MA BYĆ ZLOT TUNINGOWY TO NIECH TAKI BĘDZIE BO SKUPIENIE TYLKO NA PALENIU GUMY I WYŚCIGU TO JAK DLAMNIE TROCHE ZA MAŁO ( nie poto szykowałem silnik włącznie z malowaniem żebym podnius maske na końcu parkingu pod lasem. ACHA ZAPOMNIAŁEM JESZCZE O JEDNYM A MIANOWICIE O JEDNEJ BUDZIE Z JEDZENIEM GDZIE W KOLEJCE ZA ZIMNYM CHAMBURGEREM STAŁEM 1,5 GODZINY. TAKA JEST PRAWDA I PROPONUJE TO ZMIENIĆ ŻEBY TE ZLOTY NIE ZESZŁY NA PSY. POZDRAWIAM
_________________
peter5000
 
 
     
krazek1 
Mega udzielacz
Pstrykacz fotek


Moje auto: VW Passat B5
Pomógł: 6 razy
Wiek: 41
Dołączył: 24 Lut 2007
Skąd: Szczecinek
Wysłany: 2008-11-02, 21:25   

peter5000, zauważ, że to był pierwszy legalny zlot organizowany przez SCSCLUB.

peter5000 napisał/a:
Witam serdecznie uczestników forum dyskusyjnego któryh- zanim kolejny raz zostanie mój post usuniety[chociaż niewiem czemu bo takie forum jest poto żeby wyrażać na nim swoje opinie)

Nie dziwię się, że moderatorzy usuwają twoje posty. Chłopie masz 27 lat, a robisz byki ortograficzne jak 8 latek.
_________________
Projektowanie stron www !!!!!!!!!!!!! www.krazek1.pl, www.arekelektryk.pl/,
 
 
     
krazek1 
Mega udzielacz
Pstrykacz fotek


Moje auto: VW Passat B5
Pomógł: 6 razy
Wiek: 41
Dołączył: 24 Lut 2007
Skąd: Szczecinek
Wysłany: 2008-11-02, 21:31   

_________________
Projektowanie stron www !!!!!!!!!!!!! www.krazek1.pl, www.arekelektryk.pl/,
Ostatnio zmieniony przez krazek1 2008-11-03, 10:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
dubi 
Pisarz
z ekipy


Moje auto: AUDI Q7
Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył: 02 Kwi 2008
Skąd: Szczecinek
Wysłany: 2008-11-02, 21:37   

Czyżby w powietrzu szykowała sie kolejny temat " problemy kolegi peter5000, " ??? :D :D :D
_________________
Wodeczka nigdy dosc nie mow...
 
 
     
peter5000 
Nowy
bmw power

Moje auto: bmw e36
Wiek: 42
Dołączył: 27 Wrz 2008
Skąd: jastrowie
Wysłany: 2008-11-02, 21:42   

JA PROBLEMU JAKOŚ NIE WIDZE ,PISZE TYLKO TAK JAK JA TO WIDZIAŁEM,NIE SZUKAM WROGÓW -WRĘCZ PRZECIWNIE SZUKAM SOJUSZY ,ALE WIDZE ŻE ŁATWE TO NIE JEST!!!
_________________
peter5000
 
 
     
Noc 
Mega udzielacz

Moje auto: ford galaxy
Pomógł: 3 razy
Wiek: 40
Dołączył: 24 Lut 2007
Skąd: zsz
Wysłany: 2008-11-02, 21:47   

kurde panowie forum jest od tego żeby wyrażać swoją opinie, koledze się nie podobał zlot na zakończenie sezonu, to wyraża swoją opinie, a że popełnił po drodze trochę błędów to chyba można mu to podarować.
 
     
dubi 
Pisarz
z ekipy


Moje auto: AUDI Q7
Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył: 02 Kwi 2008
Skąd: Szczecinek
Wysłany: 2008-11-02, 21:52   

Noc napisał/a:
kurde panowie forum jest od tego żeby wyrażać swoją opinie, koledze się nie podobał zlot na zakończenie sezonu, to wyraża swoją opinie, a że popełnił po drodze trochę błędów to chyba można mu to podarować.


Ale to już kolejny raz ten sam jego post bo pierwszy taki sam prawie wywalił Admin. A jednak on znowu go tu wstawił.
_________________
Wodeczka nigdy dosc nie mow...
 
 
     
Noc 
Mega udzielacz

Moje auto: ford galaxy
Pomógł: 3 razy
Wiek: 40
Dołączył: 24 Lut 2007
Skąd: zsz
Wysłany: 2008-11-02, 21:54   

widocznie koledze peter5000, bardzo zależy na swojej opinii i dlatego pisze posta jeszcze raz ;-)
 
     
krazek1 
Mega udzielacz
Pstrykacz fotek


Moje auto: VW Passat B5
Pomógł: 6 razy
Wiek: 41
Dołączył: 24 Lut 2007
Skąd: Szczecinek
Wysłany: 2008-11-02, 21:54   

Cytat:
kurde panowie forum jest od tego żeby wyrażać swoją opinie, koledze się nie podobał zlot na zakończenie sezonu, to wyraża swoją opinie

Ale ja nie mam pretensji, o to, że peter5000 wyraził swoją opinię. Chłopak ma częściowo rację. Każdy zlot ma jakieś wpadki.
_________________
Projektowanie stron www !!!!!!!!!!!!! www.krazek1.pl, www.arekelektryk.pl/,
 
 
     
joanna 
Stały bywalec


Moje auto: najlepsze bo sluzbowe :)
Pomogła: 1 raz
Wiek: 37
Dołączyła: 14 Lip 2007
Skąd: szczecinek
Wysłany: 2008-11-02, 22:03   

peter5000, kolego wystarczy troszkę poczytać a nie musiałbyś się tak rozpisywać, ponieważ np na temat jedzenia już pisaliśmy i wnioski zostały wyciągnięte. Wiec po co po raz kolejny do tego wracasz??? :D CZYTAć, CZYTAć I JESZCZE RAZ CZYTAć
_________________

 
     
dubi 
Pisarz
z ekipy


Moje auto: AUDI Q7
Pomógł: 1 raz
Wiek: 36
Dołączył: 02 Kwi 2008
Skąd: Szczecinek
Wysłany: 2008-11-02, 22:05   

joanna napisał/a:
ZYTAć, CZYTAć I JESZCZE RAZ CZYTAć


No normalnie jak Admin joanna, :lol:
_________________
Wodeczka nigdy dosc nie mow...
 
 
     
peter5000 
Nowy
bmw power

Moje auto: bmw e36
Wiek: 42
Dołączył: 27 Wrz 2008
Skąd: jastrowie
Wysłany: 2008-11-02, 22:06   

Nie prawie wywalił tylko wywalił,a to dlatego że sie nie przywitałem,wiec sie przywitałem i wstawiłem na nowo- bo po to jest to forum no nie?? To wszystko co chciałem powiedzieć i jeśli ktoś ma wpływ na zlot z okazji otwarcie sezonu 2009 to by było fajnie jak by wytyczyli kawałem pasa dla tych co sie nie ścigają i nie driftują ,a też istnieją w świecie tuningu-to wszystko pozdrawiam tych co mnie rozumieją
_________________
peter5000
 
 
     
PINIO 
Pisarz
Prawie jak Turbo

Moje auto: Czesia
Wiek: 39
Dołączył: 01 Lut 2008
Skąd: to Tu to Tam
Wysłany: 2008-11-02, 22:18   

peter5000, co do budki z jedzeniem wnioski zostały wyciągnięte jeszcze na zlocie (polecam lekturę wcześniejszych postów ;-) Skoro szykowałeś auto pod zlot i chciałeś pokazac jake ono ładne to dlaczego nie zgłosiłeś się do konkursu na Najładniejsze auto zlotu :?: Co do miejsca..., mieszkasz w Jastrowiu i pewnie nie raz bywałeś na tym lotnisku tak więc znasz jego wielkośc i możliwości urządzania na nim zlotów, moim skromnym zdaniem NIE BYŁO technicznych możliwości aby wydzieli jeszcze jakieś miejsce do pokazywania co kto ma pod maską itp.( chyba że impreza rozciągneła by się na cały pas tylko kto to wtedy by ogarnoł? :-/ ) Odnośnie samowolki to staraliśmy się ją eliminowac na każdym kroku i uważam że robiliśmy to dośc dobrze jak na swoje możliwościale niestety nie jesteśmy w stanie ustawi się co 1 metr żeby wszystkiego upilnowac. Quad jeśli taki mały z gościem w kamizelce odblaskowej na nim to byłem ja ale nie byłem pijany... :D
_________________

 
 
     
volf 
Mega udzielacz


Moje auto: e46 2.0D, rower Unibike :)
Pomógł: 2 razy
Wiek: 49
Dołączył: 24 Lut 2007
Skąd: Szczecinek
Wysłany: 2008-11-02, 22:27   

peter5000 napisał/a:
JEŚLI TO MA BYĆ ZLOT TUNINGOWY TO NIECH TAKI BĘDZIE BO SKUPIENIE TYLKO NA PALENIU GUMY I WYŚCIGU TO JAK DLAMNIE TROCHE ZA MAŁO


Nie kojarzę konkursu palenia gumy, a jeżeli drifting kojarzy Ci się tylko z paleniem gumy to pomyliłeś imprezy( konkurencja palenia gumy nie została rozegrana), resztę wyjaśniła Ci Joanna CZYTAć, CZYTAć!!!!!!!!! Poza tym jest dział gdzie się witamy, oraz dział nasze fury i tam także Cię zapraszam, nie tylko do wylewania żali. No i proszę Cię słownik ortograficzny w dłoń bo chłopie masz problemy z pisownią, za mało książek czytasz ;-)
_________________
Prawdziwy twardziel nie je miodu, on żuje pszczoły
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Support forum phpbb by phpBB Assistant
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13