SCSCLUB Strona Główna SCSCLUB
Szczecineckie Forum Motoryzacyjne

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
OPENING SEASON 2016 SCS Moto Event
Autor Wiadomość
Pevo 
Mega udzielacz


Moje auto: old opelx3, quattro w domu musi być
Pomógł: 6 razy
Wiek: 45
Dołączył: 24 Lut 2007
Skąd: Szczecinek
Wysłany: 2016-03-01, 13:33   OPENING SEASON 2016 SCS Moto Event

 
 
     
Paola 
Administrator
Paola

Moje auto: Opel Astra GTC
Dołączyła: 02 Cze 2013
Skąd: Szczecinek
Wysłany: 2016-03-01, 13:35   

_________________

 
     
Coke
[Usunięty]

Wysłany: 2016-03-06, 14:25   

jaki podział na klasy na 1/4 mili?
 
     
Hary2mf 
Nowy

Moje auto: golf 2
Wiek: 34
Dołączył: 04 Sty 2015
Skąd: Podgaje
Wysłany: 2016-03-17, 14:12   

Nie wiem jak innym, ale event na lotnisku w Wilczych bardziej mi odpowiada. Jak najszybciej wystawcie wejściówkę i od której bramki otwarte. Pozdrawiam.
 
     
Paola 
Administrator
Paola

Moje auto: Opel Astra GTC
Dołączyła: 02 Cze 2013
Skąd: Szczecinek
Wysłany: 2016-03-18, 11:31   

Niezmiernie miło nam poinformować, że patronat tytularny nad Grand Prix Polski 1/4 Mili 2016 Memoriał Marcina "Marlona" Maciążka objęła firma FMIC.PL !!!
Firma FMIC.PL istnieje na rynku od 2009 roku. FMIC (ang. Front Mounted Intercooler) - jak sama nazwa wskazuje, skrót odnosi się do intercoolerów umieszczonych z przodu samochodu.
FMIC.PLod samego początku stawia mocny nacisk na najwyższą jakość oferowanych produktów oraz ich stałą dostępność. Od wielu lat współpracuję z czołowymi firmami tuningowymi. Oferuję produkty o najwyższej jakości, przeznaczone do ekstremalnych zastosowań, pozwalające zbudować profesjonalne, niezwykle wydajne układy, m.in.: dolotowe, chłodzenia, wydechowe itd.
W swojej ofercie posiada mnóstwo produktów renomowanych producentów, pozwalających w pełni przygotować samochód do motorsportu oraz wydobyć maksymalną moc z Twojego silnika.

_________________

 
     
Paola 
Administrator
Paola

Moje auto: Opel Astra GTC
Dołączyła: 02 Cze 2013
Skąd: Szczecinek
Wysłany: 2016-03-18, 11:31   

Kalendarz FMIC.PL Grand Prix Polski 1/4 Mili 2016 !

_________________

 
     
Paola 
Administrator
Paola

Moje auto: Opel Astra GTC
Dołączyła: 02 Cze 2013
Skąd: Szczecinek
Wysłany: 2016-03-25, 17:29   

ZAWODNICY !

Informujemy, że formularz rejestracyjny na FMIC.PL GRAND PRIX POLSKI 1/4 MILI jest już AKTYWNY!

Link do formularza rejestracyjnego na I rundę FMIC.PL Grand Prix Polski 1/4 Mili: http://www.grandprix.scsc...amp;id_zapisy=3

Jedną z atrakcji OPENING SEASON 2016 SCS Moto Event będzie pierwsza runda Grand Prix Polski Time Attack.
Time Attack to dyscyplina motorsportu polegająca na pokonaniu okrążenia na torze w jak najszybszym czasie.

Link do formularza rejestracyjnego na I rundę Grand Prix Polski Time Attack: http://gpta.amazingevents.pl/events/details/6

Zapraszamy do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1735009170070656/ oraz na http://www.grandprix.scsclub.pl/
_________________

 
     
Paola 
Administrator
Paola

Moje auto: Opel Astra GTC
Dołączyła: 02 Cze 2013
Skąd: Szczecinek
Wysłany: 2016-04-05, 09:43   

Nadszedł czas na przedstawienie Wam tych, bez których nasze imprezy nie byłyby tak atrakcyjne.
O to, by podczas OPENING SEASON 2016 SCS Moto Event wszystko tworzyło jedną, spójną całość zadba Trytytka.
Największy dystrybutor opasek zaciskowych w Polsce ufundował nagrody dla zawodników.
Zapraszamy na https://trytytka.pl/

_________________

 
     
Paola 
Administrator
Paola

Moje auto: Opel Astra GTC
Dołączyła: 02 Cze 2013
Skąd: Szczecinek
Wysłany: 2016-04-05, 10:54   

Podczas trwania OPENING SEASON 2016 SCS Moto Event będziecie mieli okazję zaopatrzyć się we wlepy, smycze i inne gadżety motoryzacyjne na stoisku naszego partnera HOTMOT.pl.
Firma HOTMOT.pl przygotowała również statuetki dla zwycięzców Show&Shine w kategorii Top 5 Classic.
Dajcie lajka na HOTMOT.pl






_________________

 
     
Paola 
Administrator
Paola

Moje auto: Opel Astra GTC
Dołączyła: 02 Cze 2013
Skąd: Szczecinek
Wysłany: 2016-04-05, 19:54   

Dostawa nagród od firmy JP Oils dystrybutor ENEOS Motor Oil part II :-)

Przypominamy, że formularze rejestracyjne na FMIC.PL Grand Prix Polski 1/4 Mili oraz Grand Prix Polski Time Attack są AKTYWNE!

Link do formularza rejestracyjnego na I rundę FMIC.PL Grand Prix Polski 1/4 Mili : http://www.grandprix.scsclub.pl/index.php… Jednocześnie informujemy, że zapisy on-line czynne będą do dnia 24.04.2016r. do północy. Tych którzy nie zdążą wysłać zgłoszenia on-line zapraszamy do zapisów w dniu imprezy na miejscu.

Link do formularza rejestracyjnego na I rundę Grand Prix Polski Time Attack :
http://amazing-events.eu/events/details/6

Wyścigi równoległe na ¼ mili – 100zł/auto lub moto do dnia 24.04.2016r., w dniu imprezy 150 zł/ auto lub moto.
Zawody Time Attack – 190zł/auto – limit 45 aut


_________________

 
     
Paola 
Administrator
Paola

Moje auto: Opel Astra GTC
Dołączyła: 02 Cze 2013
Skąd: Szczecinek
Wysłany: 2016-04-06, 14:15   

Scsclub ZBIERA KREW !

Podczas trwania OPENING SEASON 2016 SCS Moto Event będziecie mogli oddać krew w specjalnie do tego celu przygotowanym autobusie, który przyjedzie do nas z Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa SPZOZ w Szczecinie .
Od godziny 10:00 możecie zgłaszać się do wyznaczonego namiotu RCKIK, który zostanie wraz z autobusem ustawiony na terenie naszego eventu. Wystarczy wypełnić formularz oraz pobrana zostanie próbka Waszej krwi. Na wszystkich dawców oczywiście czekać będą słodkie upominki.
Wszyscy motomaniacy mogą włączyć się w ten szczytny cel. Nadchodzą wakacje i czas różnych zdarzeń drogowych. Wasza krew może niejednej osobie uratować życie i pomóc wrócić do zdrowia. Zapraszamy i zachęcamy by włączyć się w akcję zbiórki krwi.
Autobus czeka na wszystkich dawców już od godz. 10:00.


_________________

 
     
Paola 
Administrator
Paola

Moje auto: Opel Astra GTC
Dołączyła: 02 Cze 2013
Skąd: Szczecinek
Wysłany: 2016-04-07, 14:03   

Kolejnym sponsorem imprezy jest firma TURBO POINT Regeneracja turbosprężarek Koszalin Naprawa Turbosprężarek Koszalin
Która oferuje :
- naprawa turbin z geometrią i bez
- czyszczenie geometrii
- sprawdzenie szczelności turbiny
- oczyszczenie turbiny z nagaru oraz płynów silnikowych metodą piaskowania i szkiełkowania (nabłyszczanie kulkami szklanym zmniejsza opór powietrza, a także poprawia wygląd wizualny)
- wymiana części tylko na nowe oraz oryginalne renomowanych firm
- wyważenie i doważenie turbiny za pomocą nowego modelu maszyny
- GWARANCJA NA ROK BEZ LIMITU KILOMETRÓW!!
Zapraszamy do naszego serwisu, który znajduje się przy:
UL. POŁCZYŃSKIEJ 66 (teren Agrobudu)
Oferujemy również piaskowanie i szkiełkowanie innych elementów silnika, np. kolektor ssący lub wydechowy, pokrywy silnika i klawiatury, głowice motocyklowe i niewielkie cylindry.
www.turbo-point.pl
Adres:
ul. Połczyńska 66, 75-816 Koszalin
Email: biuro@turbo-point.pl
Telefon komórkowy: 513 937 487

_________________

 
     
Paola 
Administrator
Paola

Moje auto: Opel Astra GTC
Dołączyła: 02 Cze 2013
Skąd: Szczecinek
Wysłany: 2016-04-09, 12:40   

Kolejną firmą, która już tradycyjnie wspiera nas w oragnizacji naszych zlotów to MC Felgi. Podczas trwania OPENING SEASON 2016 SCS Moto Event będziecie mogli zapoznać się z ofertą, naszego stałego partnera. Zachęcamy do odwiedzenia stoiska MC Felgi. Panowie chętnie odpowiedzą na wszelkie pytanie dotyczące naprawy,poszerzania, prostowania oraz chromowania felg.
Tymczasem dajcie lajka na MC Felgi i zaproście swich znajomych na OPENING SEASON 2016 SCS Moto Event :-)

_________________

 
     
Paola 
Administrator
Paola

Moje auto: Opel Astra GTC
Dołączyła: 02 Cze 2013
Skąd: Szczecinek
Wysłany: 2016-04-10, 09:21   

Podczas trwania OPENING SEASON 2016 SCS Moto Event będziecie mogli również zapoznać się z ofertą i produktami firmy PremiumShine Detailing. Na stoisku naszego stałego partnera znajdziecie najlepsze produkty przeznaczone do detailingu waszych pojazdów.
Firma PremiumShine Detailing oferuję kompleksową pielęgnację samochodów i motocykli. Renowacja i zabezpieczanie lakierów, usuwanie zarysowań, czyszczenie i pranie wnętrz to tylko część usług jakie oferuje.

PremiumShine Detailing jest również fundatorem atrakcyjnych nagród dla uczestników konkursu Show&Shine.

PremiumShine Detailing ul. Garczyńskiego 4, 64-920 Piła
tel. 660-320-065, biuro@premiumshine.pl, www.premiumshine.pl

Dajcie lajka na PremiumShine Detailing !

_________________

 
     
Paola 
Administrator
Paola

Moje auto: Opel Astra GTC
Dołączyła: 02 Cze 2013
Skąd: Szczecinek
Wysłany: 2016-04-11, 09:57   

Mamy przyjemność zaprezentować Wam kolejną firmę, która wspiera nas w działaniach.
Centrum Dziecka Zabawki -największy sklep z zabawkami i artykułami dla Waszych milusińskich. Teraz wszystko czego potrzebujecie-zabawki, artykuły dziecięce, wózki, łóżeczka oraz foteliki samochodowe dla swoich dzieci znajdziecie w jednym miejscu – przy ul. Wyszyńskiego 69A (obok hotelu Pojezierze). Przez cały rok w ofercie Centrum dostępne będą również fajerwerki, zarówno pojedyncze modele jak i gotowe baterie, z których można samemu wykonać niesamowite pokazy.

_________________

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Support forum phpbb by phpBB Assistant
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 13