SCSCLUB Strona Główna SCSCLUB
Szczecineckie Forum Motoryzacyjne

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
[S] Duża wyprzedaż garażowa - OctaviaI i II/Leon I i inne.
Autor Wiadomość
Nastar 
Nowy


Moje auto: Skoda Octavia
Wiek: 47
Dołączył: 19 Lip 2009
Skąd: Wałcz
Wysłany: 2014-10-06, 19:37   [S] Duża wyprzedaż garażowa - OctaviaI i II/Leon I i inne.

Witam.
Sprzedaję graty pozostałe po modach w swojej poprzedniej Octavii I.

Zapraszam do poszukiwań potrzebnych gratów.

Do cen należy doliczyć koszty przesyłki. Każda inna forma transportu mile widziana. Jestem w tej kwestii dość elastyczny.

1. Sprężyny kpl. na przód do Octavii I – seryjne. Cena: 30zł
2. Kpl. lusterek do OII. Bez podświetlenia przestrzeni przy drzwiach. Osłony lakierowane pod kolor mojej poprzedniej Octavii I (szary antracyt). Nigdy nie założone. Lustra bez żadnych rys. Czarny trójkąt lewego lusterka ma małą skazę. Nie robiło mi to różnicy, bo i tak miały być malowane plasti dip-em. Cena za całość: 100zł
3. Zbiornik płynu do spryskiwaczy 3,5L. Wraz z pompką. Cena: 30zł
4. Licznik do Golfa IV. Niesprawny. Miał być dawcą czerwonych wskazówek. Do licznika dorzucę kpl. diodek czerwonych i niebieskich. Nie znam dokładnego ich typu. Po prostu szkoda wyrzucić. Cena: 30zł
5. FMIC z Iveco Daily. Pozostał mi po modzeniu z dolotem. Cena: 90zł
6. Zagłówek. Zabijcie mnie – nie wiem, który to ale na 100% jest od jakiegoś auta z VAG-a. Swego czasu, kupując kpl. foteli z Leona Top Sport dostałem ten zagłówek chyba pomyłkowo i z tego, co pamiętam jest on od VW Polo czy jakoś tak. Jeśli ktoś potrafi rozróżnić – chętnie pomierzę, co trzeba. Cena: 20zł
7. Oryginalny znaczek Tour z Octavii I. Stan DB. Cena: 5zł
8. Przycisk otwierania wlewu paliwa w Octavii I. Stan BDB. Cena: 10zł
9. Korek zbiornika płynu chłodzenia z Octavii I. Używany. Sprawny. Cena: 15zł
10. Kpl. kółeczek do naprawy fotela w Leonie To Sport. Numer Części jak na zdjęciu. NOWE. Cena: 20zł
11. Kompletne sprzęgło LUK od Octavii ASV 2005r. (docisk 038141025P, tarcza 038141031K/KX, łożysko 02A141165M). Przebieg 98kkm. Sprzęgło w stanie bdb. Nigdy nie było nawet minimalnego ślizgnięcia czy przypalenia. Koło dwumasowe do kompletu ze sprzęgłem - mechanik przy demontażu powiedział, że ma już małe luzy, choć w codziennej eksploatacji nie było żadnych objawów. Dorzucam gratis do sprzęgła. Cena za całość 90zł.
12. 2 x rurka aluminiowa do dolotu. Długość: 30cm, średnica wewn.: 47mm. NOWE. Cena: 20zł/szt. Dokładam stalową rurkę o średnicy wewn. 45mm i długości 19,5cm.
13. Zestaw silikonów do dolotu:
A – kolanko 90 stopni, średnica wewn. 46mm. FMIC.pl. NOWE. Cena: 30zł
B – kolanko redukcyjne (?) 47/50 (zmierzone przeze mnie), 45 stopni. FMIC.pl. NOWE. Cena: 40zł
C – kolanko redukcyjne45 stopni, 50/57mm wewn. FMIC.pl. NOWE. Cena: 45zł
D – odcinek (łącznik) przewodu silikonowego o średnicy wewn. 50mm. Długość (najkrótsza) 10cm. Dorzucam gratis dla pierwszej osoby kupującej którykolwiek z elementów A,B,C lub E.
E – redukcja prosta 51/60mm wewn. FMIC.pl. NOWE. Cena: 25zł
14. 6 mocnych obejm typu SGB do łączenia elementów dolotu. Średnica 68-73mm. NOWE. Cena: 5zł/szt.
15. Oryginalna rura łącząca turbo ze SMIC w silniku ASV w Octavii I. Stan BDB. Cena: 25zł
16. Łącznik dolotu ASV wraz z opaskami. Cena: 10zł
17. Koło kompletne (opona + felga), 15'', felga stalowa w bdb stanie, opona Matador Elite 2 również w dobrym stanie (raz naprawiana - zwykłe przebicie gwoździem), rok prod. opony końcówka 2005. Rozstaw śrub felgi 5x100. Cena: 90zł.


Link do zdjęć: Zdjęcia
_________________
Octavia II RS, BMN - 188KM@369Nm - mocna seria...
www.skodaclub.pl
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Support forum phpbb by phpBB Assistant
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 13