SCSCLUB
Szczecineckie Forum Motoryzacyjne

Nasze miasto Szczecinek - Firma do przeprowadzek

WujekSamaRdza - 2012-11-19, 10:25
Temat postu: Firma do przeprowadzek
Czy jest w Szczecinku jakaś LEGALNIE działająca firma, która przewiezie trochę mebli i sprzętu biurowego na terenie miasta, razem z wyniesieniem i wniesieniem oraz wystawi za to fakturę?
Zico - 2012-11-19, 12:11
Temat postu: Re: Firma do przeprowadzek
WujekSamaRdza napisał/a:
Czy jest w Szczecinku jakaś LEGALNIE działająca firma, która przewiezie trochę mebli i sprzętu biurowego na terenie miasta, razem z wyniesieniem i wniesieniem oraz wystawi za to fakturę?

Nie znam takowej. A taka co wystawi fakturę, to już chyba nigdy nie słyszałem.
Ale Mr Google podpowiedział mi takie cuś:
1. usługi transportowe samochodem Renault Master Maxi o ładowności 1500 kg
-taxi bagażowe-wyjazdy do Castoramy, Ikei itp.-przeprowadzki-możliwa dłuższa współpraca-4 miejsca paletowe, wystawiamy faktury VAT
TEL 787102028
2. usługi Transportowe na terenie całej Polski (preferowane zachodniopomorskie,pomorskie, kujawsko pomorskie ,wielkopolskie)Fiat Ducato Maxi 1,5 tony ładowności plus hak .
tel.790317895
3.Przeprowadzki – Transport, Szybko i Solidnie
Chciałbym zaproponować Państwu Przeprowadzki, Transport, Bagażówkę na terenie miasta, oraz okolic. Usługi związane z przeprowadzką świadczymy włącznie z ekipą do przenoszenia mebli. Jesteśmy dyspozycyjni 7 dni w tygodniu - 24h na dobę. Organizujemy przeprowadzki międzymiastowe, oraz międzynarodowe. Zapraszamy do skorzystania z Naszych usług.
KONTAKT:
Radosław Kubat:
883-521-792
695-594-450

4.usługi transportowe-przeprowadzki 662580419

maciek wiórek - 2012-11-19, 12:44

mój szwagier ma jeszcze jak coś firmę i ma ludzi do przeprowadzki. Dzwoń pod 606124399.
pozdrawiam


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group