SCSCLUB
Szczecineckie Forum Motoryzacyjne

Nasze miasto Szczecinek - Pranie tapicerki w Szczecinku

Kajo - 2009-07-22, 17:24
Temat postu: Pranie tapicerki w Szczecinku
Czy ktoś z szanownych użyszkodników korzystał z usługi prania foteli i tapicerki w Szczecinku? Słyszałem o jakimś miejscu na ul. Artyleryjskiej. Przyda mi się już porządne czyszczenie i chcę zbadać temat. Ile trzeba wtedy czekać na auto?
dubi - 2009-07-22, 17:50

Znam gościa z Czarnego który ma specjalny sprzęt Karchera i robi to naprawdę dobrze.
Za auto typu sedan bierze 100 zł ale robi komplet czyli podsufitka, fotele, boczki, deska rozdzielcza , bagażnik itp. Przy takiej pogodzie czas do wyschnięcia auta ok 5 godzin.
Tu masz nr 888-602-428.

Kajo - 2009-07-22, 22:54

Dzieki Dubi!

Trochę się boję powierzać to "osobie fizycznej" bo jak coś pójdzie nie tak?
Ale skoro mówisz że sprawdzony może sprawdzę i ja :)

HONDA - 2009-07-23, 08:35

dubi napisał/a:
Znam gościa z Czarnego który ma specjalny sprzęt Karchera i robi to naprawdę dobrze.
Za auto typu sedan bierze 100 zł ale robi komplet czyli podsufitka, fotele, boczki, deska rozdzielcza , bagażnik itp. Przy takiej pogodzie czas do wyschnięcia auta ok 5 godzin.
Tu masz nr 888-602-428.


za 100zł hehe bardzo tanio , ja biorę dużo więcej nie wiem jak ten gościu pierze ale moim zdaniem jak za taką kwotę to beznadziejnie wypierze - chyba że się mylę.
Napisz później jak wyszło bo jestem ciekawe heheh

Pevo - 2009-07-23, 16:07

HONDA napisał/a:
dubi napisał/a:
Znam gościa z Czarnego który ma specjalny sprzęt Karchera i robi to naprawdę dobrze.
Za auto typu sedan bierze 100 zł ale robi komplet czyli podsufitka, fotele, boczki, deska rozdzielcza , bagażnik itp. Przy takiej pogodzie czas do wyschnięcia auta ok 5 godzin.
Tu masz nr 888-602-428.


za 100zł hehe bardzo tanio , ja biorę dużo więcej nie wiem jak ten gościu pierze ale moim zdaniem jak za taką kwotę to beznadziejnie wypierze - chyba że się mylę.
Napisz później jak wyszło bo jestem ciekawe heheh
Napisz coś więcej o swoich usługach, a nie z góry krytykujesz innych, ktoś jak robi to nie prowadząc firmy, czyli nie płacąc podatków ,czynszów za pomieszczenia, spokojnie za 100zl jest w stanie wykonać super taka usługę.
volf - 2009-07-23, 17:31

Pevo napisał/a:
HONDA napisał/a:
dubi napisał/a:
Znam gościa z Czarnego który ma specjalny sprzęt Karchera i robi to naprawdę dobrze.
Za auto typu sedan bierze 100 zł ale robi komplet czyli podsufitka, fotele, boczki, deska rozdzielcza , bagażnik itp. Przy takiej pogodzie czas do wyschnięcia auta ok 5 godzin.
Tu masz nr 888-602-428.


za 100zł hehe bardzo tanio , ja biorę dużo więcej nie wiem jak ten gościu pierze ale moim zdaniem jak za taką kwotę to beznadziejnie wypierze - chyba że się mylę.
Napisz później jak wyszło bo jestem ciekawe heheh
Napisz coś więcej o swoich usługach, a nie z góry krytykujesz innych, ktoś jak robi to nie prowadząc firmy, czyli nie płacąc podatków ,czynszów za pomieszczenia, spokojnie za 100zl jest w stanie wykonać super taka usługę.


Też tak myślę, wrzuć cennik to zobaczymy ;-)

aro - 2009-07-23, 18:22

ja wyprałem swoje fotele i podsufitke oraz boczki na drzwiach za 70 zł fakt było to po znajomosci ale za 100 czy 120 tez piorą. ja Polecam na Karlińskiej tam koło Krokodyla gdzie jest pralnia, mają tez pranie tapicerek lub u Kolbusza na Tomsolu.
pozdro

HONDA - 2009-07-24, 09:26

volf napisał/a:
Pevo napisał/a:
HONDA napisał/a:
dubi napisał/a:
Znam gościa z Czarnego który ma specjalny sprzęt Karchera i robi to naprawdę dobrze.
Za auto typu sedan bierze 100 zł ale robi komplet czyli podsufitka, fotele, boczki, deska rozdzielcza , bagażnik itp. Przy takiej pogodzie czas do wyschnięcia auta ok 5 godzin.
Tu masz nr 888-602-428.


za 100zł hehe bardzo tanio , ja biorę dużo więcej nie wiem jak ten gościu pierze ale moim zdaniem jak za taką kwotę to beznadziejnie wypierze - chyba że się mylę.
Napisz później jak wyszło bo jestem ciekawe heheh
Napisz coś więcej o swoich usługach, a nie z góry krytykujesz innych, ktoś jak robi to nie prowadząc firmy, czyli nie płacąc podatków ,czynszów za pomieszczenia, spokojnie za 100zl jest w stanie wykonać super taka usługę.


Też tak myślę, wrzuć cennik to zobaczymy ;-)

Może i faktycznie gościu jak nie ma firmy to taniej bierze, no ja na pewno za tą kwotę bym nie robił :) śmieszne pieniądze a roboty dużo, wole dwa auta umyć niż za 100zł się napocić.
Ceny u mnie już od 200zł jak chcecie wiedzieć ,
Aha i nie krytykuję :)))

dubi - 2009-07-24, 09:48

HONDA napisał/a:
Ceny u mnie już od 200zł jak chcecie wiedzieć ,
|

Cennik kolego cennik podaj cały :D

Zico - 2009-07-24, 10:12

No niestety kolego Honda-jest konkurencja (i jak widać niemała-choć czasem z "szarej strefy") więc trzeba być elastycznym. Inaczej obudzisz się w ręką w nocniku. Takie teksty nie świadczą, że posiadasz w sobie choć trochę pokory. A to najprostsza droga do zguby. Nie tacy już się sadzili, że za tyle to im się z domu nie chce wychodzić. Teraz muszą wychodzić. Do pracy u kogoś albo do UP po zasiłek. Wiara w siebie a pycha to dwie różne rzeczy. Lecz granica między nimi jest bardzo cienka i często niezauważalna. Czasem niestety trzeba zrobić krok w tył, żeby znowu zrobić dwa do przodu.
Nie bierz tego broń Boże jako ataku na Twoją osobę. Ot taka koleżeńska rada.
Pozdrawiam

HONDA - 2009-07-24, 10:24

Cytat:


Moje auto: Caprycha i FIAT 125p
Pomógł: 2 razy
Wiek: 36
Dołączył: 27 Lut 2007
Skąd: Stąd


Wysłany: Dzisiaj 10:12
No niestety kolego Honda-jest konkurencja (i jak widać niemała-choć czasem z "szarej strefy")
ale dałeś czadu , jaka tam konkurencja - ja konkurencji żadnej nie mam i nie miałem :)
Pozdro

Pevo - 2009-07-24, 10:28

HONDA napisał/a:
jaka tam konkurencja - ja konkurencji żadnej nie mam i nie miałem :)
Pozdro

Moze nie rozumiesz pojęcia konkurencja, ale w praniu tapicerek to masz ja na pewno, sam znam kolesia który od dobrych 5-7 lat pierze tapicerki ,poza tym myje auta i poleruje.
pozdrawiam

HONDA - 2009-07-24, 10:35

Pevo napisał/a:
HONDA napisał/a:
jaka tam konkurencja - ja konkurencji żadnej nie mam i nie miałem :)
Pozdro

Moze nie rozumiesz pojęcia konkurencja, ale w praniu tapicerek to masz ja na pewno, sam znam kolesia który od dobrych 5-7 lat pierze tapicerki ,poza tym myje auta i poleruje.
pozdrawiam

No i dobrze że pierze chodziło mi że ja nie uważam żadnej konkurencji każdy ma prawo tu robić interesy , dla mnie pojęcie konkurencja nie istnieje

Pevo - 2009-07-24, 10:45

HONDA napisał/a:

, dla mnie pojęcie konkurencja nie istnieje

a to ciekawe, wytlumacz swoja teorie , z tego co ja sie orientuje, konkurencja to na calym swiecie podstawa dzialania rynku, musi byc i koniec.

aro - 2009-07-24, 17:28

jak nie ma klientów to i nie ma konkurencji. na Tomsolu,Statoilu czy u Strażaka czesto są kolejni a na 1-go maja jakos nie zauwazyłem. czyżby to jest ten brak konkurencji??
Kajo - 2009-07-24, 22:22

Ale was ruszyło z tematem... Wypiorę sobie w Złocieńcu z myciem auta gratis, - 150 zł
HONDA - 2009-07-25, 08:21

aro napisał/a:
jak nie ma klientów to i nie ma konkurencji. na Tomsolu,Statoilu czy u Strażaka czesto są kolejni a na 1-go maja jakos nie zauwazyłem. czyżby to jest ten brak konkurencji??

Jakoś drogi mój przyjacielu nie narzekam , jakoś istnieje jeszcze :D to już hmmm około 18 lat jakoś już będzie . A co do "konkurencji" którą napisałeś to widzę że ciągle zmieniasz te myjki- owszem masz prawo :)
Ps. Każdy musi zarobić czy to na Tomsolku czy gdzieś indziej :D

aro - 2009-07-25, 08:36

nic nie zmieniam tylko widze gdzie ustawiaja sie kolejki, gdzie ludzie chetniej myją auta, a przy myjni samoobsługowej to juz w ogóle ludzików jakby za darmo myli :-P
pozdro

marek - 2012-04-02, 08:01

Podnoszę temat, chciałbym wyczyścić porządnie w środku samochód. Macie jakieś namiary, chyba, że kolega Honda nadal się tym zajmuje?
krazek1 - 2012-04-02, 08:58

http://www.auto-kompleks.net/
Dobo-Moto - 2012-04-02, 13:19

Polecam usługi firmy Auto-Błysk (link w moim podpisie).

Prosze nie sugerować się cennikiem, każde auto wymaga mniejszego lub większego nakładu pracy, detergentów itd więc cena usługi ustalana jest indywidualnie. Stawiamy na jakość a nie na ilość.
Najlepiej wcześniej zarezerwować termin telefonicznie ( 600 031 499) lub przyjechać osobiście.

marek - 2012-04-02, 14:29

Dzięki za info.
Johny Kakao - 2012-04-02, 17:45

Auto błysk myjnia parowa-rewelacja
HONDA - 2012-04-03, 10:26

witam cały czas się zajmuję kosmetyką auta
Hyper - 2012-04-03, 14:17

a kto zajmuje się renowacją skórzanej tapicerki ?
HONDA - 2012-04-03, 20:51

witam
Zajmuję się konserwacją jak i czyszczeniem skórzanej tapicerki.
Myjnia samochodowa "ROMAX"
ul. 1-go Maja 76

604589348

Pevo - 2012-04-03, 21:22

HONDA napisał/a:
witam
Zajmuję się konserwacją jak i czyszczeniem skórzanej tapicerki.
Myjnia samochodowa "ROMAX"
ul. 1-go Maja 76

604589348
wydaje mi sie ze kolega pytal o renowacje a to chyba co innego niz konserwacja i czyszczenie.
osobiscie odradzam renowacje, w sensie malowanie bo to o to chyba chodzi? lepiej juz na nowo obszyc lub szukac drugiej w lepszym stanie.

Johny Kakao - 2012-04-03, 22:16

a koledze HONDA chyba chodzi o post marka
Pevo - 2012-04-04, 07:44

chyba wydaje mi sie ze kolega na post marka odpowiedzial pare postow wczesniej a ten drugi post byl do hypera. Jesli nie to mnie popraw.... johny
Johny Kakao - 2012-04-04, 19:53

Pevo napisał/a:
chyba wydaje mi sie ze kolega na post marka odpowiedzial pare postow wczesniej a ten drugi post byl do hypera. Jesli nie to mnie popraw.... johny

a więc o początku marek zapytał o czyszczenie tapicerki polecili mu Krazek i Robak z auto reklamą, marek podziękował, i wtedy ja poleciłem usługi robaka, po czym swoje usługi polecił Honda, wtedy z zapytaniem o renowacje wpisał się Hyper i ...... i właśnie doczytałem dokładnie drugi post Hondy i twój i wszystko zrozumiałem tak więc po temacie

gorąco pozdrawiam

johny b. ;-)

Sosenka - 2012-04-04, 21:23

Nooo, wielki problem widzę macie.....
Dobo-Moto - 2012-04-05, 10:06

jeśli chodzi o renowację tapicerki skórzanej to rozumiem że chodzi o malowanie/nasączanie barwnikiem...
z tego co wiem, pan Lica na ulicy Lipowej ma farby do skóry które kładzie się tak samo jak lakier na nadwozie
zdecydowanie odradzam samodzielne naprawy barwnikami czy innymi specyfikami, słyszałem o 2 przypadkach, gdzie tak "naprawiona" skóra przy próbie wyczyszcznia jej mleczkiem odbarwiała się , barwnik częsciowo puszczał i obicie foteli wyglądało wiadomo jak ;-)

jakby co to ja również zajmuję się czyszczeniem, pielęgnacją i konserwacją tapicerki skórzanej

pozdro

Rdzenio2 - 2013-10-22, 12:50
Temat postu: Czyszczenie tapicerki
Odgrzeje kotleta. Pytanie .. gdzie polecacie odchwaścić auto przed zimą? Chodzi o pranie tapicerki i bagażnika..
sherifff - 2013-10-22, 20:48

Autokompleks na łukasiewicza 1 . Solidnie i cena ok. tu masz namiary

http://www.auto-kompleks.net/

Zico - 2013-10-22, 23:41

Też czyszczę moje L w Autokompleks. Polecam!
HONDA - 2013-10-23, 13:49

witam oferuje u siebie pranie tapicerki na ul. 1- go Maja 76,w myjni ROMAX
tel 604589348

maciek wiórek - 2014-11-06, 13:07

Polecam firmę i właściciela.
Profesjonalnie

paromyjka - 2016-02-16, 17:47

Zapraszam do myjni parowej Paromyjka na Wiśniowej 16, tel. 508 052 990, można zarezerwować sobie przez net na www.paromyjka.pl

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group